Schudneme za 1 mesiac: pravidlá a jedálny lístok

meranie pásu počas chudnutia na mesiac

Vaša priateľka sa čoskoro vydáva a vy si nemáte čo obliecť? Pozeráte sa do skrine a tam sú vaše plesové šaty, do ktorých sa nezmestíte? Neexistuje žiadny gentleman a chápete, že niekoho môžete stretnúť na svadbe a tieto šaty sú šancou niekoho „upútať"? Potrebujete schudnúť, ale nechcete sa zblázniť? Neboj sa! Ak je do svadby celý mesiac, tak máte ešte dosť času. Oblečte sa do šiat a vyzerajte ako cukrík! Nezáleží na tom, koľko máte rokov – navrhovaný výživový systém je vhodný pre tínedžera aj dospelú ženu!

Čo mám robiť, aby som schudol do mesiaca? Opýtajte sa sami seba: Koľko kíl potrebujete schudnúť? Spravidla, aby sa zmestili do šiat, stačí len odstrániť žalúdok. Tak či onak, dobre a správne jedením môžete dať svoje telo do poriadku, obnoviť metabolizmus a jednoducho sa dostať na správnu cestu.

Schudnúť za 1 mesiac

Takže v nasledujúcom mesiaci budete potrebovať:

 • Nejedzte múčne výrobky, nič nevyprážajte, nepozerajte do cukrární, zabudnite na ostré koreniny, údené ryby a nakladané uhorky. Toto všetko je vaším nepriateľom na nasledujúcich 30 dní;
 • Jedlo neposýpajte soľou ani cukrom. Pite zelený čaj;
 • Všetky ostatné produkty môžu byť varené;
 • Nejedzte dvakrát týždenne večer;
 • Raz týždenne by ste si mali zariadiť deň pôstu. Najoptimálnejšou možnosťou výživy v takýchto dňoch je monodiéta (potravinový systém, v ktorom jete jedlá len z jedného produktu).
mesačné výsledky chudnutia

Ako zostaviť jedálniček pri diéte?

Jednou z najdôležitejších zložiek každej stravy je vyvážená strava. Strava a vyvážená strava sú v podstate to isté. Čo by ste teda tento mesiac mali jesť, aby ste schudli?

 • Menu by malo pozostávať z vašich obľúbených produktov, avšak s výhradou obmedzení uvedených vyššie;
 • Ak chcete jedlo variť, je lepšie ho variť alebo dusiť. Môže sa tiež piecť;
 • Zrežte svoju bežnú porciu na polovicu. Namiesto veľkého jedla naraz si ho rozdeľte na niekoľko malých a každé dve hodiny jedzte malú porciu;
 • Posledné jedlo - maximálne 3 hodiny pred spaním. Ak niečo zjete potom, bude to pre črevá dodatočné zaťaženie;
 • Oddeľte bielkoviny a sacharidy. Pri jednom jedle konzumujte iba bielkovinové potraviny, pri ďalšom iba sacharidy. Ktoré látky sú kde obsiahnuté, sa dozviete na internete alebo v encyklopédii. Vlákninu je možné kombinovať s čímkoľvek;
 • Najkalorickejšie jedlo by sa malo skonzumovať pred obedom. Takže spotrebovaná energia sa natiahne na celý deň a ak sa niečo spracováva dlho, tak črevá budú mať pred spaním veľa času. Najdôležitejšie je, aby sa v noci nič nenechalo spracovať – keď odpočíva celé telo, odpočíva aj tráviaci systém;
 • Pi veľa vody!

Fyzická aktivita

Ďalšími užitočnými prvkami stravy môžu byť cvičenie alebo dychové cvičenia. Len si pomyslite - ak budete správne dýchať, celé telo sa bude cítiť lepšie. Prihláste sa na kurzy plávania v bazéne, viac chodte, bicyklujte. Choďte po schodoch, zabudnite na výťah, nedoprajte si nezdravé jedlo!

Zoberte sa a pamätajte: tie kilá navyše samy od seba nezmiznú! Všetko, čo potrebujete, nie je nič: odvaha, vôľa a pozoruhodná túžba schudnúť! Samozrejme, môžete si dovoliť dopriať si jeden deň, ale na druhý je lepšie vrátiť sa k predchádzajúcej skladbe a do určitej miery zlepšiť proces. Všetko vyjde!

Bez ohľadu na to, aký je váš skutočný cieľ, dúfame, že ste pre seba našli niekoľko užitočných informácií a tie krásne šaty vo vašej skrinke už nezostanú nečinné! Vyzerajte úchvatne, upútajte na seba pozornosť – len pozor, aby ste neveste neukradli ženícha!