Skúsenosti s používaním Choco Lite

Nicole Megans Budapest Prehľad použitia produktu

Fotografie plechoviek s nápojom, skúsenosti s používaním čokolády Choco Lite

Mám 35 rokov. Už v tomto veku pracuje metabolizmus pomaly. Pred šiestimi mesiacmi som vážil 90 kg s výškou 168. Kamarát mi poradil, aby som si na webe kúpil čokoládový kokteil Choco Lite. S jeho pomocou sa za 2 mesiace zbavila 23 kg. Na webe som si objednal nápoj od výrobcu, operátori mi podrobne povedali, ako produkt používať, a radili, ako ho používať. Platil som poštou.

O spoločnosti Choco Lite

Čokoládový nápoj je účinným prostriedkom na zníženie hmotnosti a zbavenie sa celulitídy. Jedná sa o veľmi zdravý nápoj, ktorý obsahuje veľa výživných látok a vitamínov. Produkt nie je doplnkom výživy, je vyrobený na báze prírodných náhrad cukru, ktoré sú pre diabetikov úplne neškodné. Tieto informácie som si prečítal na oficiálnej webovej stránke výrobcu.

Fotografie pred a po chudnutí, skúsenosti s používaním Choco Lite

Musíte si tiež objednať tovar od dôveryhodných dodávateľov, pretože na trhu existuje veľa falzifikátov. Musíte si dať koktail po jedle alebo ráno pred raňajkami. Niekoľko lyžičiek by sa malo zriediť s 200 ml vody. Nápoj by mal byť tmavohnedej farby s príjemnou čokoládovou arómou.

Výsledky aplikácie

Moje skúsenosti s používaním čokoládových koktailov sú len pozitívne. Kurz terapie je mesiac s malou prestávkou. Vážil som 90 kg, v čase užitia kokteilu som za mesiac schudol 12 kg. Tuk z pása je znateľne preč, stav pokožky sa zlepšil. Po večeroch som robil vodný aerobik. Cítim sa skvele, mám dobrú náladu, cítim ľahkosť po celom tele. S výsledkom som spokojný a odporúčam ho všetkým!