Inštrukcie na používanie Choco Lite

Pokyny na používanie produktu Choco Lite

Indikácie a kontraindikácie

Ako piť koktejl na chudnutie Choco Lite

Testy na čokoládovom kokteile na intenzívne a efektívne chudnutie Choco Lite sa uskutočňovali v Inštitúte zdravej výživy. Dobrovoľníkmi bolo 1 000 mužov a žien vo veku od 20 do 60 rokov. Počas výskumu boli urobené nasledujúce zmeny:

  • týždeň po požití všetci dobrovoľníci schudli 7 kg,
  • Po ďalšom týždni dobrovoľníci stratili 8 kg.

Toto však nie je zďaleka jediná štúdia, ktorá sa uskutočnila. Počas druhej diéty užívalo čokoládové nápoje 30 žien, rozdelených do dvoch skupín. Prvá skupina si dala Choco Lite, zatiaľ čo druhá si dala obyčajný čokoládový nápoj. Výsledky testu boli nasledovné: prvých 5 žien, ktoré si vzali novinku, sa rozlúčilo s 6 kg, pričom nepociťovali hlad, čo prispelo k energii a vynikajúcej nálade. V každom balení nápoja uvidíte pokyny na prípravu a použitie. Kurz užívania čokoládového koktailu je od 2 týždňov do jedného mesiaca. Po prvom kurze si všimnete, že sa vaša postava a zdravie zlepšili. Kúzelný nápoj vám pomôže zbaviť sa nadbytočných kilogramov, eliminovať zápaly a systémovo pôsobiť na všetky orgány. Choco Lite odporúčajú poprední odborníci na výživu na Slovensku. Čokoládový koktail na chudnutie nemá žiadne vedľajšie účinky, neexistujú žiadne kontraindikácie, ale nemožno ho použiť v nasledujúcich situáciách:

  • ak máte alergickú reakciu,
  • v prípade osobnej neznášanlivosti voči liekovým látkam,
  • počas tehotenstva a laktácie,
  • na hypertenziu,
  • by nemali konzumovať osoby mladšie ako 16 rokov.

Ako používať nástroj

Koktejl by sa mal piť ráno alebo popoludní, pretože má povzbudzujúci účinok. Vynikajúca pohoda a zvýšený výkon vás budú sprevádzať celý deň. Zopár lyžičiek zalejte vriacou vodou. Počkajte 30 minút. Počas tejto doby môžete niečo zjesť, pretože čokoládový kokteil sa nekonzumuje na prázdny žalúdok.

Po absolvovaní prvého kurzu si musíte urobiť prestávku na mesiac. Prvý mesiac sa vyváženou stravou zbavíte 10 kg. Ak potrebujete zhodiť viac kilogramov, potom cvičte spolu s nápojom. Aby ste to dosiahli, musíte venovať 30 minút denne.